تبلیغات در پایتخت
پایتخت با رویکرد بررسی مسایل اجتماعی و شهری توانسته در مدت کوتاه فعالیت خود طرفداران و بازدید کنندگان فراوانی بدست آورد بطوریکه پورتال پایتخت روزانه 80000 تا 120000 بازدید از صفحات اخبار را نمایش می دهد.
با توجه به مطالب و به خصوص گزارش های اختصاصی از مجموعه شهری منتشر شده در پایتخت٬ این مجموعه در میان مدیران وزارتخانه های مهم و شهرداری و اعضای شورای شهر تهران ٬ به عنوان معتبرترین مرجع حوزه خبر شهری شناخته شده است . این پرتال می تواند مکان مناسبی برای برند سازی پروژه های بزرگ مقیاس شهری و ملی باشد.همچنین مکان مناسبی برای حضور برندهای اقتصادی لان کشور می باشد . از این رو حضور کمپانی های عام مانند بانک ها ٬موسسات مالی ٬مجموعه های عمرانی و خدماتی شهری و همچنین پیمانکاران و صاحبان مشاغل و صنوف شهری در این مجموعه می تواند مقبولیت و اعتبار قابل توجهی به آنها اهدا کند.
تعرفه های با قیمت مناسب مجموعه پایتخت در مقابل سایر خبرگزاری های تجارت محور به این جهت است که پایتخت رسالت خود را اطلاع رسانی و محبوبیت عمومی می داند و در پی کسب درآمد نیست و در جهت تامین هزینه های تحریریه و پشتیبانی پرتال اقدام به گرفتن تبلیغات کرده است.
در صورت تمایل برای دریافت تعرفه های پایتخت با شماره 02177176018 تماس حاصل نمایید و یا در خواست خود را با عنوان تبلیغات پایتخت به ایمیل info@paytakhtpress.ir ارسال نمایید.