آیا همسر شما هم از خرید متنفر است؟
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۱
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از مهر چیزهایی زیادی نیست که همه مردهای دنیا از انجام آن طفره می‌روند، اما بدون شک یکی از آن‌ها خرید کردن است، مخصوصا وقتی همراه با همسرشان باشد! آن‌ها حوصله قدم زدن طولانی مدت در میان راهروهای فروشگاه‌ها را ندارند و برعکس خانم‌ها خیلی زود خسته می‌شوند.
در این میان یک فروشگاه بزرگ چینی با شناسایی این مشکل راه حل جالبی برای آقایانی که حال همراهی خانم‌شان را ندارند را به وجود آورده است.

آن‌ها در یکی از طبقات فروشگاه مکانی با عنوان «پرستاری همسران» ساخته‌اند که در آن صندلی ماساژ، تلویزیون، اینترنت و مجلات روز وجود دارد؛ آقایان می‌توانند به این اتاق بروند و از این امکانات با خیال راحت استفاده کنند تا همسرشان هم خریدهایش را انجام دهد.
این مکان دقیقا شبیه به اتاقک‌های نگهداری از بچه‌هاست که چند سالی می‌شود در فروشگاه‌های سراسر جهان استفاده می شود و اتفاقا بازخورد خوبی هم داشته است، اما معلوم نیست این اتفاق نگهداری از شوهر چقدر می‌تواند موفقیت کسب کند ولی در همین مدتی هم که از افتتاح آن می‌گذرد بازخورد خوبی داشته و در کامنت‌هایی که دیگران می‌گذارند از وجود چنین مکانی ابراز رضایت کرده‌اند. 

تحقیقاتی در انگلستان نشان می‌دهد که مردها بعد از ۲۶ دقیقه گشت و گذار برای خرید خسته می شوند و در حدود ۸۰ درصد آقایان به طور کل از این کار تنفر دارند و همچنین در حدود ۴۵ درصد آن‌ها هرگز به خرید نمی‌روند!
با توجه به این آمار که جهانی هستند شاید بد نباشد در فروشگاه‌های داخلی هم چنین امکاناتی را داشته باشیم!
کلمات کليدی: پایتخت-خرید-همسر-
>ساير عناوين سرويس جامعه را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92999