الگوی زلاتان کیست؟
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۲
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از ایلنا ستاره سوئدی منچستریونایتد از بازیکن مورد علاقه و الگوی خود در مستطیل سبز سخن به میان آورد، زلاتان ایبراهیموویچ یکی از بهترین فوتبالیست‌ها حال حاضر فوتبال اروپاست. این بازیکن سوئدی در منچستریونایتد بازی می‌کند. او حضور در چند تیم بزرگ فوتبال اروپا را تجربه کرده و عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته است.
سبک زلاتان باعث شده بسیاری دوست داشته باشند مثل او باشند اما خود زلاتان هم یک الگو دارد و او کسی جز رونالدوی برزیلی نیست. ستاره شیاطین سرخ در گفت‌وگویی که با روزنامه آس اسپانیا داشت، در این‌باره گفت‌: علاقه بسیار زیادی به سبک بازی رونالدو برزیلی داشتم. آرزو داشتم مانند او بشوم. رونالدو یک پدیده بود و می توانم او را منحصر به فرد و تکرار نشدنی بدانم. رونالدو برای من یک پادشاه بود. او با توپ جادو می کرد. بازیکنی مانند او در مستطیل سبز ظهور نکرده است و در حال حاضر هم چنین بازیکنی نداریم.

ستاره سوئدی شیاطین سرخ درباره بهترین خاطره فوتبالی دوران کودکی‌اش گفت‌: دیدن جام جهانی 1998 بهترین خاطره من به شمار می‌آید. دیدن رونالدو و زیدان برابر هم برای من بسیار جالب و لذت بخش بود. هیچ وقت آن رقابت بزرگ را فراموش نمی‌کنم.
کلمات کليدی: زلاتان-الگوی ورزشی-پایتخت
>ساير عناوين سرويس ورزش را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92972