ریکاوری مفرح سرخپوشان در دبی
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۸
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از ایلنا سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد، سرخپوشان طبق برنامه کادر فنی، ریکاوری مفرحی را در قالب چند رشته برای بازیابی مسائل روحی و روانی با نشاط و شادی خاصی انجام دادند.
برانکو ایوانکوویچ با همکاری دستیارانش، بازیکنان، کادر فنی و دیگری اعضای تیم را در قالب گروه‌های چهار و پنج نفره راهی مسابقات دوره‌ای والیبال و دیگر رشته ها در زمین چمن مصنوعی و اختصاصی والیبال باشگاه ایرانیان دوبی کرد.
داور این مسابقات سرتن چوک بود و پندار خمارلو وی را به عنوان داور خط همراهی می‌کرد.
ریکاوری مفرح سرخپوشان در باشگاه ایرانیان دوبی
ابتدا تیم یانسکی به همراه رادوشوویچ، پریمیوف و رضایی در مقابل تیم عالیشاه که علیپور، نورالهی و رحمتی وی را همراهی می‌کردند قرار گرفت که در نهایت تیم امید با نتیجه 15 بر 6 به برتری رسید.
در دیگر دیدار این مسابقات، شهاب زاهدی، حامد آقایی، صادق محرمی و ابوالفضل درویش‌وند در برابر تیم علیرضا بیرانوند، آرام طبع، طاهرخانی، احسان علوان زاده و عارف محمدعلیپور قرار گرفتند که در پایان تیم بیرانوند با نتیجه 15 بر 12 پیروز شد.
تیم فرشاد احمدزاده هم با همراهی مسلمان، کرملاچعب و اصغر نیک سیرت در برابر تیم پریمیوف، رادوشوویچ یانسکی و اجاقی به برتری 15 بر 9رسیدند.
کریم باقری هم با همراهی مارکو، ایگور، دکتر زادمهر و محمود خوردبین با برتری 17 بر 15 در برابر تیم شهاب زاهدی که وی را آقایی، درویش‌وند و محرمی همراهی می‌کردند، به پیروزی رسید.
امید عالیشاه، نورالهی، رحمتی و علیپور بار دیگر برابر تیم فرشاد احمدزاده که وی را مسلمان، کرملاچعب و نیک سیرت همراهی می‌کردند به برتری 18 بر 16 دست پیدا کردند.
علیرضا بیرانوند، احسان علوان زاده، محمد امین آرام طبع، حمیدرضا طاهرخانی و محمد علیپور در مقابل تیم باقری که وی را دکتر زادمهر، مارکو، ایگور و محمد علی ترکاشوند همراهی می‌کردند، با نتیجه 15 بر 12 شکست را پذیرا شدند.
و اما رقابت فینال این مسابقات با برگزاری تیم باقری و امید عالیشاه به قضاوت چوک و خمارلو انجام شد که در نهایت تیم بازیکنان به قهرمانی این رشته پر هیجان دست یافتند و جام قهرمانی را بالای سر بردند.
گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس تمرین بعدی خود را از صبح فردا در زمین چمن باشگاه ایرانیان برگزار خواهد کرد.
کلمات کليدی: ریکاوری مفرح سرخپوشان در دبی-پایتخت
>ساير عناوين سرويس ورزش را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92960