اظهار نظر جالب مدافع هیرنوین راجع‌ به رضا قوچان نژاد
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از ایلنا تیم هیرنوین هلند دو مهاجم کلیدی به نام‌های آربر زنلی و سام لارسون در خط حمله خود دارد، اما رضا قوچان‌نژاد نقش مهم‌تری در بازی‌های این تیم ایفا می‌کند. لوکاس بیر می‌تواند درک کند چرا باشگاه هیرنوین با توجه به وجود چنین مهاجمانی رضا قوچان‌نژاد را جذب کرد.
اظهار نظر جالب مدافع هیرنوین راجع‌ به رضا قوچان نژاد
لوکاس بیر، مدافع 23 ساله و برزیلی تیم هیرنوین هلند در مصاحبه با رادیو فریزلان گفت: سبک بازی هیرنوین به گونه‌ای است که باید سعی کنیم نهایت استفاده را از فرصت‌های خلق شده ببریم. فکر می‌کنم رضا قوچان‌نژاد قدرت زیادی برای کار با توپ دارد. او به خوبی می‌تواند آن را حمل کند و با تفکرش می‌تواند سایر بازیکنان را در موقعیت گلزنی قرار دهد.
وی عنوان کرد: این هوشمندی را در بازی قوچان‌نژاد بارها دیده‌ام و در هنگام برگشت نیز همین‌گونه عمل می‌کند. گل دوم قوچان‌نژاد در بازی برابر هراکلس نشان داد که او مناسب سبک بازی هیرنوین است. از نظر من او بازیکن بسیار خوبی محسوب می‌شود.
لوکاس بیر اظهار داشت: قوچان‌نژاد ثابت کرد که مهاجم خوبی برای تیم هیرنوین است. گذشته فوتبالی او بیشتر به سال‌های اخیر گره خورده است و در حالی که 30 تا 35 بازی هم در طول سال انجام نمی‌داد، اما 20 تا 25 گل به ثمر می‌رساند. فکر می‌کنم نقش قوچان‌نژاد در هیرنوین بسیار مهم است.
 
کلمات کليدی: اظهار نظر جالب مدافع هیرنوین-رضا قوچان نژاد-پایتخت
>ساير عناوين سرويس ورزش را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92958