نظر درخشان درمورد بازی ایران سوریه
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۲
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از ایلنا حمید درخشان در مورد بازی تیم ملی ایران مقابل سوریه گفت: سوریه بسیار فیزیکی بازی می‌کند و اکثر تیم‌ها را هم اذیت کرده است. آن‌ها بیشتر از تیم ملی ما دفاع می‌کنند، به همین دلیل کار مهاجمان برای گلزنی سخت می‌شود. امیدوارم با توجه به توانایی و شرایط خوبی که تیم ملی دارد بتوانیم سوریه را از پیش رو برداریم.
وی ادامه داد: شانس تیم ملی برای صعود به جام‌جهانی زیاد است. بعد از برد سوریه راه صعود هموارتر می‌شود اما نباید فراموش کنیم بازی‌های دیگری هم باقی مانده است. اعتقاد دارم کار برای صعود سخت است. بازیکنان باید تلاش زیادی انجام دهند تا به جام‌جهانی صعود کنیم. هیچ تیمی را نباید دست کم بگیریم و بعد از بازی با سوریه باید به فکر حریف بعدی باشیم.
درخشان: سوریه دفاعی‌تر از ایران بازی می‌کند/ پرسپولیس امسال باید قهرمان شود
درخشان در مورد تغییر نسل تیم‌ ملی گفت: این تغییر و تحولات همه جای دنیا اتفاق می‌افتد و ما هم باید این تغییرات را انجام می‌دادیم. خوبی این تغییر و تحولات این است که اختلاف بین کیفیت بازیکنان خیلی زیاد نیست. همه نفراتی که به تیم ملی دعوت شدند 4 الی 5 درصد با هم تفاوت دارند.
پیشکسوت فوتبال ایران در مورد دعوت نشدن تیموریان به تیم ملی گفت: اینکه آندو برای بازی مقابل سوریه دعوت نشده است دلیلی بر بد بودن او نیست. تیموریان می‌تواند تا پایان دور مقدماتی جام‌جهانی به تیم ملی کمک کند.
درخشان در مورد صدرنشینی پرسپولیس گفت:‌ پرسپولیسی‌ها دو سال است که در کنار هم بازی می‌کنند و به لحاظ روحی شرایط خوبی دارند. پرسپولیس امسال باید قهرمان شود. انتظار همه هواداران هم همین است. همه چیز برای قهرمانی پرسپولیس مهیاست. به اعتقاد پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان شانس‌های اصلی برای قهرمانی هستند.
کلمات کليدی: درخشان-ایران و سوریه-پایتخت-فوتبال
>ساير عناوين سرويس ورزش را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92957