آیا جناب خان از خندوانه حذف میشود؟
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۶
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از ایلنا رامبد جوان  گفت: دور جدید برنامه خندوانه با برخی تغییرات از بعد از پایان ماه صفر و اواسط ماه آذر آغاز می‌شود.
توضیح رامبد جوان درباره حضور یا عدم حضور  جناب خان در خندوانه
وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که این فصل از خندوانه جذاب‌تر از سری‌های قبل باشد و ایده‌های خوبی برای تولید و پخش این فصل در نظر گرفته‌ایم.
رامبد جوان درباره مسائلی که به تازگی پیرامون حضور جناب‌خان در خندوانه مطرح شده است، گفت: در حال بررسی هستیم و با سعید سالارزهی نیز در حال گفتگو هستیم اما اینکه در فصل جدید برنامه خندوانه جناب خان حضور داشته باشد یا خیر مشخص نیست و شاید جناب خان از این برنامه جدا شود.
جوان در پاسخ به این سوال آیا در صورت جدا شدن جناب‌خان عروسک جدیدی به این برنامه اضافه می‌شود یا خیر ؟ گفت: حتما نباید در این برنامه یک عروسک تولید کنیم و یا عروسکی حضور داشته باشد زیرا برنامه ما عروسکی نیست.
جوان ادامه داد: امروز میزان علاقمندی به جناب خان در بین مردم بسیار زیاد است. باید ببینیم که سعید سالارزهی با تلوزیون به چه تفاهماتی برای ادامه حضور جناب‌خان می‌رسد و من در این مذاکرات به هیچ عنوان دخالت نمی‌کنم.
جوان افزود: قصدم این است که فصل جدید خندوانه را بسازم و از نظر من خندوانه برنامه‌ای است که ساخت آن شروع شد و در ادامه راه جناب خان به آن اضافه شد. امکان دارد در مسیر ساخت کاراکتر و شخصیت‌های جدیدی به برنامه اضافه شود یا بیرون برود اما هیچ کدام از این مسائل مانعی برای ادامه ساخت خندوانه نیست.
جوان افزود: دکور برنامه نیز تغییر کرده است و کاملا یک دکور جدید با هدف اینکه مردم به میهمان و بازیگران نزدیک‌تر شوند؛ ساخته شده است.
وی بااشاره به اینکه بعد از استقبال از خندوانه جناب خان تبدیل به یک برند شد، گفت : با همکاری موسسه آیینه جادو محصولات فرهنگی مربوط به جناب خان را همچون بازی یارانه‌ای، نوشت‌افزار و عروسک جناب خان عرضه شده که با استقبال خوبی همراه شده است.
کلمات کليدی: خندوانه-رامبدجوان-جناب خان-پایتخت
>ساير عناوين سرويس فرهنگ و هنر را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92932