فهرست مدنظر بازیکنان برانکو
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از مهر فرشید گلزاده گفت: پرسپولیس یکی از بهترین سال‌های فعالیتش را سپری می‌کند، یکی از دلایل این امر این است که هم عملکرد باشگاه و هم نتایج فنی تیم خیلی خوب بوده و توانسته نظر هواداران را جلب کند و روند رو به رشدش را نشان دهد.
وی افزود: باشگاه در زمینه‌های مختلف مانند حقوقی، زیرساخت‌هایش را ترمیم کرده و هیأت مدیره نیز از شفافیت و ثبات خوبی نیز برخوردار است؛ این موضوع توانسته ساز و کارهای مناسبی را برای روند رو به رشد باشگاه فراهم کند.
عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: ما در حوزه سیاسی هم به دنبال طرح‌ریزی برنامه‌های مختلف هستیم، این موضوع توانسته در برنامه‌های اقتصادی ما را به ثبات خوبی برساند.
گلزاده در رابطه با موضوع مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس در شرایط خوبی قرار دارد و آقای طاهری زمینه‌ساز این شرایط خوب بوده است. عملکرد طاهری باعث شده تا پرسپولیس در زمینه‌های مختلف به ثبات برسد و با توجه به عملکرد، اعضای هیأت مدیره بر این باورند که باید ایشان به عنوان مدیر ادامه فعالیت دهند. ما به عنوان اعضای هیأت مدیره از طاهری حمایت‌های لازم را انجام می‌دهیم؛ امیدوارم با حضور وزیر جدید در وزارت شرایط زمینه‌ساز شود تا بتوانیم طاهری را به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس معرفی کنیم.
وی در رابطه با لیست مازاد تیم فوتبال پرسپولیس و اینکه آیا در رابطه با این موضوع در جلسه هیأت مدیره صحبتی شده است یا خیر؟ اضافه کرد: تا الان هیچ صحبتی در این باره نشده است، ما از نظر فنی به توانمندی برانکو ایمان داریم و تلاش می‌کنیم تا طرح و برنامه‌های برانکو اگر در هیأت مدیره بیاید، برای انجام آن اقدامات لازم را انجام دهیم.
عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به پرونده‌های شکایت‌ها از باشگاه پرسپولیس در فیفا گفت: این موضوع از طریق واحد حقوقی و وکلای برجسته‌ای که پرسپولیس استخدام کرده، پیگیری می‌شود و با توجه به روشن شدن تکلیف برنده‌ها از طریق روابط عمومی باشگاه، این موضوع به اطلاع اذهان عمومی قرار خواهد گرفت.
گلزاده در خصوص طلب‌های بازیکنان فصل قبل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: ما پیگیر این طلب‌ها هستیم و باید آنها پرداخت شود؛ بخشی از آن پرداخت شده و سعی می‌کنیم با بخش درآمدزایی، ادامه این مشکل را حل کنیم.
کلمات کليدی: فرشید گلزاده-برانکو-پایتخت
>ساير عناوين سرويس ورزش را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92920