نصیریان عاشقانه روی صحنه می آید
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۷
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به تقل از ایلنا هادی مرزبان ، «بنگاه تئاترال» را نمایشی سنتی و از نمایشنامه‌های بسیار زیبای ایران توصیف کرد که توسط علی نصیریان نوشته شده است.
مرزبان با بیان اینکه «من در آخرین کارم دنبال اسپانسر نرفتم.» به معضل حمایت مالی از نمایش‌ها اشاره کرد و گفت: برای نمایش «بازار عاشقان» اسپانسر آمد و من نپذیرفتم چون کلی خرده فرمایش داشت و گفتم این کار را نمی‌کنم. هنوز که هنوز است نتوانسته‌ام جواب بچه‌هایی که شش ماه زحمت کشیده‌اند را بدهم.
علی نصیریان عاشقانه روی صحنه می‌آید
این کارگردان با تاکید بر لزوم حمایت دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تئاترها برای جلوگیری از اعمال سلیقه سرمایه‌گذاران ناآشنا به تئاتر در روند تولید نمایش‌ها گفت: اگر از پس لرزه‌های کار قبلی تمام شوم کار جدید را به زودی شروع می‌کنم. الان هم در حالی که مشغول پس لرزه‌های کار قبلی هستم دارم رایزنی را برای انتخاب بازیگران کار جدیدم یعنی «بنگاه تئاترال» انجام می‌دهم.
مرزبان ادامه داد: دوست داشتم خود آقای نصیریان هم بازی کند اما ایشان مشغله داشتند؛ قبلا علی نصیریان در تانگوی تخم مرغ داغ که روی صحنه برده بودم زحمت زیادی کشیده بود. آقای نصیریان وقتی کار می‌کند عاشقانه سر صحنه می‌آید؛ از همه زودتر می‌آمد و دیرتر می رفت اما در «بنگاه تئاترال» گفت من نیایم بهتر است.
او با بیان اینکه «آقای نصیریان به عنوان بازیگر نه، اما در کنار ما هستند و ما از نظرات ایشان در بنگاه تئاترال استفاده می‌کنیم.» با اشاره به انتخاب این نمایش سنتی برای اجرا، گفت: هر متنی را که انتخاب می‌کنم بی‌دلیل نیست، در اجرای هر نمایشی یکسری مسائل و یکسری حرف دارم که امیدوارم بتوانم آنها را منتقل کنم.
کلمات کليدی: نصیریان-شهرزاد-مرزبان-عاشقانه-پایتخت
>ساير عناوين سرويس فرهنگ و هنر را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92838