سرنوشت والیبال ساحلی ایران
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۸
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از ایلنا تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که با شکست تاهیتی در نیمه نهایی مسابقات بین قاره‌ای به فینال این رقابت‌ها راه یافته بود، در دیدار فینال از ساعت 19:30 به مصاف برزیل رفت. در پایان این بازی، تیم کشورمان  با نتیجه 6 بر دو تن به شکست داد و به عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها رسید.
در وقت اول این دیدار، ابتدا تیم ملی کشورمان با گل مسلم مسیگر از برزیل پیش افتاد ولی در ادامه کار با دو گل کاتارینو و برونو ژاویر (پنالتی)، کاپیتان و آقای گل رقابت‌ها با نتیجه 2 بر یک از رقیب خود عقب افتاد. نکته جالب در 12 دقیقه اول، حضور پیمان حسینی پس از گل اول ایران در درون دروازه کشورمان بود. پیش از شروع این دیدار اخباری مبنی بر غیبت حسینی در دیدار فینال به دلیل مصدومیت منتشر شده بود.
فوتبال ساحلی ایران نایب‌قهرمان جهان شد
در 12 دقیقه دوم، برزیلی‌ها از موقعیت‌هایشان استفاده کردند و سه بار دروازه ایران را گشودند. گل‌های برزیل را در وقت دوم مائوریسنیو، بوکینیا و دنیل به ثمر رساندند. در مقابل تیم کشورمان تنها توانست یکی از گل‌ها را جواب دهد. محمد احمدزاده کاپیتان ایران توانست از روی نقطه پنالتی دروازه مائو برزیلی را باز کند. با این گل‌ها وقت دوم با نتیجه 5 بر دو به پایان رسید.
در وقت سوم این دیدار، تیم کشورمان بازی برتری نسبت به برزیلی‌ها انجام دادند ولی باز هم نتوانستند از موقعیت‌هایشان استفاده کنند. البته در وقت سوم هم تیم برزیل یک گل دیگر به ثمر رساند که آن را کاتارینیو وارد دروازه ایران کرد تا این دیدار با نتیجه 6 بر دو به پایان برسد.
کلمات کليدی: والیبال ساحلی-پایتخت-
>ساير عناوين سرويس ورزش را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92829