چقدر به فوتبال کمک شده است؟
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۰
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از ایلنا سید مناف هاشمی، معاون وزیر ورزش در خصوص پرداخت پاداش مدال‌آوران المپیکی گفت:‌ ما متعهد هستیم که تا پایان سال جاری پاداش المپیکی ها را بدهیم. هنوز تا عید نوروز حدود سه ماه باقی مانده است که در این مدت بعد از محرم و صفر پاداش این عزیزان پرداخت خواهد شد.
وی در خصوص بودجه‌ای که برای فدراسیون فوتبال در نظر گرفته شده است گفت: ما  متعهد بودیم که 10 میلیارد تومان بدهیم و تبلیغات دور زمین نیز که متعلق به وزارت ورزش است را به آن‌ها داده‌ایم. یعنی بخش عمده‌ای از درآمدی که آن‌ها دارند از منابع وزارت ورزش است که رقم قابل توجهی است. از آن 10 میلیاردی که تعهد  داشتیم نیز 5 میلیارد را داده‌ایم. 5 میلیارد باقی مانده را نیز به موقع پرداخت خواهیم کرد. بقیه درآمد فدراسیون از اسپانسرها، تبلیغات، فدراسیون‌های جهانی و سایر راه‌های دیگر است. ماهم می‌گوییم که دولت به تعهد خود عمل خواهد کرد.
وی در خصوص پرداختی‌های دولت به سرخابی‌ها گفت: ما فوتبال را جدا از خودمان نمی‌دانیم و به فوتبال علاقه مندیم. البته به استقلال و پرسپولیس هیچ مبلغی کمک نکرده‌ایم به این دلیل که معتقدیم قانونی نیست.
هاشمی در خصوص تغییرات احتمالی در وزارت جدید گفت: فعلا اتفاقی نیفتاده است و همه به آقای سلطانی‌فر کمک می‌کنند اما وی عملکردها را بررسی خواهند کرد.
 10میلیارد تومان به فوتبال کمک کرده‌ایم/ به سرخابی‌ها هیچ پولی نداده‌ایم
کلمات کليدی: کمک به فوتبال-ورزش-پایتخت
>ساير عناوين سرويس ورزش را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92821