وقتی ستاره بارسلونا به گواردیولا چراغ سبز میدهد
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۵
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از ایسنا ستاره کروات بارسلونا به منچسترسیتی چراغ سبز نشان داد و از علاقه زیاد خود برای کار کردن با پپ گواردیولا سخن به میان آورد.
 اسکای اسپورت نوشت، در یکی از حساس ترین بازی های دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، منچسترسیتی در ورزشگاه خانگی خود از بارسلونا پذیرایی خواهد کرد.
ایوان راکیتیچ
ایوان راکیتیچ که از بهترین بازیکنان بارسلونا به شمار می آید، به ستایش از گواردیولا پرداخت گفت: بسیار دوست دارم در آینده با گواردیولا کار کنم یا حداقل یک قهوه با او بخورم. علاقه بسیار زیادی به گواردیولا دارم. به عشق او پیراهن شماره چهار را انتخاب کردم. وقتی فهمیدم که او مشکلی با دادن شماره چهار خود به من ندارد، با خیال راحت آن را قبول کردم. گواردیولا یکی از بهترین مربیان جهان است. برای او آرزوی موفقیت می کنم اما نه در بازی امشب. برای من افتخار بزرگی خواهد بود که با این مربی بزرگ فوتبال جهان کار کنم.
راکیتیچ در ادامه نیز گفت: بازی بسیار سختی پیش رو داریم. درست است که در دیدار رفت با چهار گل به پیروزی رسیدیم اما باید آن دیدار را فراموش کنیم. می خواهیم در دیدار برگشت هم به پیروزی برسیم. بارسلونا در برابر هر تیمی به پیروزی فکر می کند. سبک بازی دو تیم به خاطر حضور گواردیولا در سیتی، بسیار مشابه هم است. این باعث می شود بازی جذاب‌تر هم بشود.
بارسلونا در سه بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان اروپا، 9 امتیاز کسب کرده است و در صدر جای دارد. این در حالی است که منچسترسیتی تنها چهار امتیاز کسب کرده و اگر می خواهد به دور بعد راه پیدا کند، باید بارسلونا را در الإتحاد شکست بدهد.
کلمات کليدی: گواردیولا-بارسلونا-پایتخت
>ساير عناوين سرويس ورزش را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92746