(ابد و یک روز) دوباره جایزه گرفت
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۵۴
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از ایرنا نوید محمدزاده به نمایندگی از عوامل فیلم ابد و یک روز جایزه «نت پک» جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا را دریافت کرد.
 

به گزارش روز یکشنبه  از روابط عمومی فیلم «ابد و یک روز»، این فیلم در اولین حضور جهانی خود در ششمین جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا، موفق به دریافت جایزه نت پک از این فستیوال شد.
فیلم سینمایی ابد و یک روز اولین تجربه کارگردانی سعید روستایی به تهیه کنندگی سعید ملکان است، جایزه نت پک (ارتقای شبکه سینمای آسیا) را در ملبورن از آن خود کرد.
داوران این بخش را ماکسین ویلیامسون (داور جشنواره ابسا و آسیا پاسیفیک)، اندرو پایک (از بزرگترین پخش کننده های استرالیا) و گراناز موسوی تشکیل دادند.
جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا به مدیریت آرمین میلادی و آن دمی گرو از 20 اکتبر (29 مهر) الی 20 نوامبر (30 آبان) در شش شهر بریزبن، ملبورن، آدلاید، پرت، سیدنی و کانبرا برگزار می شود.
«ابد و یک روز» نخستین تجربه فیلم سازی سعید روستایی که عنوان یکی از فیلم های پُر فروش نوروز امسال را به خود اختصاص داده بود.
پیمان معادی، نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، ریما رامین فر، شبنم مقدمی، شیرین یزدان بخش، معصومه رحمانی، مهدی قربانی، محمد علیمحمدی، اسماعیل گرجی، امیررضا فلاح دراین فیلم ایفای نقش کرده اند.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: انواده در تدارک مراسم عروسی سمیه هستند، اما اتفاقاتی روابط خواهران و برادران را سرد می کند که در نهایت باعث ماجراهایی می شود...
کلمات کليدی: ابد و یک روز-پایتخت-ایتالیا
>ساير عناوين سرويس فرهنگ و هنر را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92724