اپلیکیشن گویاسازی مترو
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۱
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از مهر مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: نرم افزار کاربردی «گویاسازی ایستگاه‌های مترو» به منظور مسیریابی و دسترسی راحت مسافران به مترو تهران طراحی و تولید شد.
محمد احمدی بافنده با بیان اینکه سعی شده تا با استفاده از فناوری‌های روز، بهترین و کاربردی ‌ترین امکانات به کاربران ارائه شود گفت: فاز اول اپلیکیشن گویاسازی ایستگاه‌های مترو که برای گوشی‌های هوشمند و تبلت طراحی شده با استفاده از موقعیت یاب مکانی (GPS) و فناوری واقعیت افزوده (Augmented Reality) می‌تواند افراد را به نزدیک ‌ترین ایستگاه راهنمایی کند. 
افتتاح ایستگاه متروی سهروردی
وی با بیان اینکه به همت مدیریت ارتباطات و امور بین الملل و مدیریت فناوری اطلاعات شرکت بهره برداری مترو تهران، نسخه آزمایشی این اپلیکیشن در حال حاضر برای سیستم عامل اندروید آماده شده و از طریق سایت شرکت به نشانی metro. tehran. ir قابل دانلود است افزود: در این اپلیکشن لیست ایستگاه‌های مترو به ترتیب نزدیک‌ترین فاصله به کاربر نشان داده می‌شود که با انتخاب هر ایستگاه اطلاعات و موقعیت مکانی آن مشخص خواهد شد. 
 مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران ضمن اشاره به امکانات گسترده این نرم افزار تصریح کرد: این اپلیکیشن از دو طریق فرد را برای رسیدن به ایستگاه مورد نظر راهنمایی می‌کند. اول آنکه کاربر می‌تواند با استفاده از دوربین گوشی همراه و فناوری واقعیت افزوده در محیط واقعی مسیر را پیدا کند و دومین مورد هم استفاده از نقشه ماهواره‌ای است که در نقشه تهران بزرگ موقعیت ایستگاه‌های نزدیک نشان داده می‌شود
کلمات کليدی: اپلیکیشن-گویاسازی-مترو-پایتخت
>ساير عناوين سرويس دانش و فناوری را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92641