سلامت الکترونیکی!
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۳
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از مهر وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود، موضوع «سلامت الکترونیک» را مورد اشاره قرار داد و گفت: اگر همین یک گام برداشته شود، دولت نمره قبولی خواهد گرفت.
وزیر بهداشت
دکتر سید حسن هاشمی نوشت: قریب به ۱۰ سال است که سناریوی «سلامت الکترونیک» در کشور ما کلید خورده؛ سناریویی که می‌گوید برای سامان واقعی و بی‌دغدغه‌ی حوزه‌ی سلامت، به یک زیرساخت الکترونیک هوشمند و قوی نیازمندیم؛ زیرساختی که تا پا نگیرد، اقدامات گوناگون این حوزه، چون دانه‌های تسبیح بدون نخی، رها هستند؛ دانه‌هایی که گاه گُم نیز می‌شوند.
پس از آغاز بکار دولت یازدهم، این موضوع را با جدّیت پیگیری کردیم و خبر خوش آن که امروز در جلسه با وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، ایشان اعلام کردند ۹۰ درصد کار سامانه‌ سلامت الکترونیک کشور انجام شده و مابقی نیز طی یک ماه آینده نهایی خواهد شد.
اگر همین یک گام (که البته کاری بسیار عظیم، فنّی و دقیق است)، حاصل تلاش دولتی در حوزه‌ سلامت باشد، آن دولت نمره‌ قبولی در این عرصه را گرفته و من ضمن سپاسگزاری از همراهی، همفکری و همدلی مثال زدنی جناب دکتر واعظی، به داشتن همکارانی چنین پرتلاش افتخار می‌کنم که ضمن پیش بردن امور جاری و طرح تحول نظام سلامت، موضوع پرونده‌های الکترونیک را پس از سال‌ها رکود، به سرانجامی نیک رساندند.
کلمات کليدی: سلامت-الکترونیکی-پایتخت
>ساير عناوين سرويس سلامت و زیبایی را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92606