لاریجانی در دیدار با روسای سازمان نظام مهندسی چه گفت؟
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۹
Share/Save/Bookmark
 
 
به گزارش پایتخت به نقل از ایسنا رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز سیستم‌های نوین کشاورزی باید به کار گرفته شود، گفت: امروزه باید خیل عظیم دانشجویان فارغ‌التحصیل را به سمت سیستم‌های گلخانه‌ای سوق دهیم و آنها را حمایت کنیم.
به گزارش ایسنا به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی امروز (دوشنبه 3 آبان ماه) در دیدار با روسای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و استان قم اظهار کرد: بخش کشاورزی ما آموزش لازم را ندیده و امروز نیز سیستم های نوین کشاورزی باید به کار گرفته شود.
 جلسه علی لاریجانی ریاست مجلس با وزیر و معاونان وزارت آموزش و پرورش
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پروسه فرهنگی آموزش به کشاورزان زمانبر است، بیان کرد: خیل عظیم دانشجویان فارغ‌التحصیل را باید به سمت سیستم‌های گلخانه‌ای سوق دهیم و آنها را حمایت کنیم.
لاریجانی ادامه داد: در طول برنامه باید مشخص شود که چه میزان سیستم گلخانه‌ای راه‌اندازی شود که البته باید اولویت را به فارغ‌التحصیلان داد تا تحت آموزش‌های کاربردی قرار بگیرند.
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر گلخانه‌ها در کنار دهکده‌ها راه‌اندازی شوند توسعه در امر کشاورزی نیز محقق می‌شود، گفت: با موفقیت این افراد دیگران نیز الگوبرداری می‌کنند.
کلمات کليدی: لاریجانی-نظام مهندسی-قم-پایتخت
>ساير عناوين سرويس دانش و فناوری را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92538