کیانی:
جودادن پرسپولیس در جنجال‌ها تاثیرداشت
تا اتفاق بدتری نیفتاده، یادگار را آماده کنند
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۴
Share/Save/Bookmark
 
کاپیتان تیم تراکتورسازی معتقد است تیم پرسپولیس در بازی دیروز هیچ حرفی برای گفتن نداشته است.
 
 

سرویس ورزشی پایتخت؛ مهدی کیانی درباره دیدار با پرسپولیس، جنجال‌های ایجاد شده در این مسابقه، عملکرد داور و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


پرسپولیس حرفی برای گفتن نداشت
همه بازی دیروز را دیدند و متوجه شدند که حقمان برد بوده است. با اینکه تعطیلی لیگ کمی روی کیفیت بازی مان تاثیرگذار بود اما توانستیم عملکرد مطلوبی بر جای بگذاریم. پرسپولیس تیم بزرگی است اما ما موقعیت‌های فراوانی داشتیم که باید به برد می رسیدیم. واقعا پرسپولیس در بازی دیروز حرفی برای گفتن نداشت.


امیدوارم در آینده به صدر برسیم
ما بدشانسی آوردیم. با دو امتیازی که دیروز از دست دادیم، می توانستیم به صدرجدول برسیم. امیدوارم در آینده از فرصت هایمان استفاده کنیم. امسال هدفمان این است که با صدرنشینی در لیگ برتر بتوانیم قهرمان شویم و هواداران را خوشحال کنیم. امیدوارم به هدفمان برسیم.


حرفهای پرسپولیسی ها در اتفاقات دیروز تاثیر داشت
بازی دیروز خشن نبود، درگیرانه بود. البته پرسپولیسی ها قبل از بازی کمی جو داده بودند و هواداران ما از این مساله ناراحت بودند. آنها حرف هایی زده بودند که مطلوب نبود. کاش اتفاقات بازی دیروز رخ نمی داد اما نباید به همه چیز یک طرفه نگاه کرد. شاید اگر قبل از بازی آن حاشیه ها از سوی مسئولان پرسپولیس مطرح نمی شد، چنین چیزهایی را شاهد نبودیم.


یادگار را آماده کنند
ما دوست داشتیم در زمین یادگار بازی کنیم اما اینطور نشد. ورزشگاه اختصاصی تراکتور زمین تمرین است و اصلا استانداردهای لازم را ندارد. موجودی ما نیز همین است. بهتر است آنهایی که نتوانستند یادگار را به بازی با پرسپولیس برسانند، پاسخگو باشند. امیدوارم این ورزشگاه هرچه زودتر آماده شود تا اتفاقات بدتری رخ ندهد.


صحنه های 50-50 به سود پرسپولیس
داور بازی دیروز قضاوت بدی نداشت و به او خسته نباشید می گویم. اشکان خورشیدی دوست من است اما اشتباه هایی داشت. فکر می کنم صحنه های 50-50 را به سود پرسپولیس سوت زد. با این حال بهتر است کارشناسان نظر بدهند.

مرجع : ورزش سه
کلمات کليدی: کیانی،تراکتورسازی،پرسپولیس
>ساير عناوين سرويس ورزش را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92424