تغییر زمان پخش برنامه دورهمی
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۰
Share/Save/Bookmark
 
براساس خبرهای منتشر شده از 19 شهریور برنامه دورهمی هرشب پخش خواهد شد.
 
به گزارش سرویس فرهنگی پایتخت، چیزی به رسیدن مهرماه و آمدن ماه‌های محرم و صفر و متوقف شدن پخش دو برنامه «دورهمی» و «خندوانه» نمانده است که به تازگی روابط عمومی «دورهمی» اعلام کرده این برنامه قرار است از 19 شهریور تا 10 مهر هرشب روی آنتن برود. با توجه به این‌که چند وقت پیش دو روز پنج‌شنبه و جمعه نیز به روزهای پخش «خندوانه» اضافه شده است، شبکه نسیم قرار است در طول هفته هر دو برنامه ترکیبی پرطرفدارش را روی آنتن داشته باشد.

مردادماه بود که اعلام شد «خندوانه» علاوه بر روزهای یکشنبه تا چهارشنبه، آخرهفته‌ها نیز پخش خواهد شد و زمان پخش «دورهمی» نیز از دو روز در هفته (جمعه و شنبه) به چهار روز خواهد رسید و به این ترتیب پنج‌شنبه و جمعه‌ها برنامه رامبد جوان و مهران مدیری پشت سر هم از شبکه نسیم روی آنتن می‌رفتند.

اما به تازگی روابط عمومی برنامه «دورهمی» اعلام کرده است که این برنامه در سه هفته باقی مانده از پخشش یعنی از 19 شهریور تا 10 مهر تمام روزهای هفته و به صورت روتین پخش خواهد شد. به نظر می‌رسد این اقدام سازندگان «دورهمی» به تعداد قسمت‌های این برنامه مربوط می‌شود که در قرارداد «دورهمی» آمده است، به خصوص که مدیری در تدارک ساخت اولین فیلم سینمایی‌اش «ساعت 5 عصر» است و ظاهرا تصمیم ندارد ادامه «دورهمی» را بسازد.

با این حساب تا قبل از رسیدن ماه‌های محرم و صفر شبکه نسیم در طی روزهای هفته «خندوانه» و «دورهمی» را با هم پخش خواهد کرد. بر اساس گزارش روابط عمومی «دورهمی» ضبط تمامی قسمت‌ها با حضور هنرمندان عرصه‌های مختلف انجام شده و به‌زودی اسامی مهمانان اعلام می‌شود.

 
مرجع : icinema.ir
کلمات کليدی: برنامه دورهمی
>ساير عناوين سرويس فرهنگ و هنر را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 92135