تهران با گشت هوایی ترافیک را کنترل می کند
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۰
Share/Save/Bookmark
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: با آغاز سال تحصیلی جدید 25 تا 30 درصد به میزان ترافیک کلانشهر تهران افزوده می شود و همزمان با استفاده از گشت هوایی ترافیک پایتخت کنترل خواهد شد.
 
به گزارش سرویس شهری پایتخت، سردار تیمور حسینی عصر امروز در گفت و گو با ایرنا افزود: از اول مهرماه حدود 2 میلیون دانش آموز و دانشجو در کلانشهر تهران فعالیت آموزشی خود را آغاز می کنند.
 
وی بیان کرد: به همین منظور 25 تا 30 درصد به بار ترافیکی شهر تهران افزوده می شود و پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تمامی امکانات انسانی و راهبردی خود برای کنترل ترافیک اقداماتی انجام خواهد داد.
 
سردار حسینی تاکید کرد: در حال حاضر روزانه 19 میلیون سفر شهروندان تهرانی توسط خودروهای شخصی و ناوگان حمل و نقل عمومی انجام می شود که در 6 ماهه دوم میزان سفر شهروندان تهرانی به حدود 25 میلیون سفر افزایش خواهد یافت.
 
به گفته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، برقراری گشت های هوایی، کنترل ترافیک از طریق تصاویر و ایستگاههای کنترل ترافیک از اقدامات مهم پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ است.
 
وی خاطرنشان کرد: در آستانه بازگشایی مدارس و دانشگاهها یک شوک ترافیکی در کلانشهر تهران ایجاد می شود و با برنامه ریزی مناسب تلاش خواهیم کرد این شوک ترافیکی را کنترل کنیم.
 
سردار حسینی تاکید کرد: در روزهای اول مهرماه بدلیل منظم نبودن فعالیت سرویس های مدارس و ازدحام بیش از حد دانش آموزان و دانشجویان در مراکز علمی شاهد ترافیک بیشتری در معابر و خیابانها خواهیم بود اما تلاش خواهیم کرد با استفاده از تجربیات سالهای گذشته بارسنگین ترافیکی در شش ماهه دوم پایتخت را کنترل کنیم.
 
به گفته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، با استفاده از تجربیات سالهای گذشته و شناخت نقاط ضعف و قوت، دیگر اجازه نخواهیم داد بدلیل وقوع یک تصادف و خرابی خودرو در معابری انسداد ایجاد شود.
کلمات کليدی: گشت هوایی ترافیک ، تهران
>ساير عناوين سرويس شهری را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 91896