معاون شهردار تهران :
هیچ خطری ساختمان‌های مجاور نشست زمین را تهدید نمی‌کند/ شخصا داخل حفره رفتم
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۵
Share/Save/Bookmark
 
معاون شهردار تهران گفت: با توجه به بازدیدهای به عمل آمده و بررسی‌های صورت گرفته از حفره ایجاد شده در خیابان پیامبر(ص)، هیچ خطری ساختمان‌های مجاور محل حادثه را تهدید نمی‌کند.
 
 
به گزارش سرویس شهری پایتخت، مازیار حسینی اظهار داشت: شخصاً داخل حفره ایجاد شده رفتم و جوانب حادثه را بررسی کردم؛ با توجه به موارد مشاهده شده اعلام می‌کنم خوشبختانه هیچ خطری ساختمان‌های این محدوده را تهدید نمی‌کند.
 
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص ترمیم محل حادثه نیز گفت: در حال حاضر پرکردن حفره با رعایت اصول ایمنی و مهندسی در حال انجام است.

 بنابر پیش‌بینی معاون شهردار پایتخت، عملیات پرکردن حفره ایجاد شده در خیابان پیامبر تا ساعاتی دیگر به اتمام می‌رسد.
 
حسینی گفت: متأسفانه باز هم حادثه تکراری نشت آب و شست و شوی خاک ریزدانه، سبب ایجاد حفره و فرونشست زمین در نقطه‌ای از شهر شده است.
 
وی با اشاره به اینکه از این دست حوادث هر هفته در گوشه و کنار شهر رخ می دهد، تصریح کرد: بارها و بارها تاکید کرده‌ام سیستم فرسوده تأسیسات شهری باید به عنوان یک پروژه ملی مورد بازنگری قرار گیرد.
 
وی تاکید کرد: نه تنها به موضوع فرسودگی تأسیسات شهری توجه نمی‌کنند، بلکه همیشه مترو را به عنوان مرغ عزا و عروسی در همه فرونشست‌های زمین که در تهران اتفاق می افتد، سربریده و مقصر می‌دانند. به طوری که آن را به حفاری مترو ربط می‌دهند.
مرجع : فارس
کلمات کليدی: مازیار حسینی ، نشست زمین
>ساير عناوين سرويس شهری را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 91654