ترافیک و تصادف به علت آفتابگیری زن برهنه
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۵
Share/Save/Bookmark
 
من در حال رانندگی بودم که دیدم راننده جلویی زد به ماشین جلویی خود ترافیک بزرگی ایجاد شد.راننده ماشین جلویی پیاده شد و به راننده ماشین جلو من گفت کجا داری میری ؟!
 
پایتخت، آفتاب گیری یک زن جلو پنجره باعث تصادف زنجیره ای و ترافیک در خیابان شد. زن برهنه در حالی که جلو پنجره به حالت درازکش در حال آفتاب گیری بود موجب تصادف و ترافیک سنگین در خیابان شد. هرچند که این ماجرا برای مدتی پیش است اما همچنان جزء یکی از اتفاقات عجیب بشمار می رود!

این زن که قصد داشت نهایت استفاده از آفتاب داغ تابستانی را ببرد ،  موجبات تصادف و ترافیک داغ در خیابان  را فراهم کرد. یکی از دانش آموزان در حال عبور از خیابان بود که ناخودآگاه چشمش به پنجره ساختمانی می افتد که خانمی جلو آن دراز کشیده و در حال آفتاب گیری است.

یکی از راننده ها به نام مایکل کیناست می گوید من در حال رانندگی بودم که دیدم راننده جلویی زد به ماشین جلویی خود و ترافیک بزرگی ایجاد شد. راننده ماشین جلویی پیاده شد و به راننده ماشین جلوی من گفت کجا داری میری؟!
 
برهنه

معلوم هست حواست کجاست؟جوان در حالی که از وی معذرت خواهی می نمود گفت اونجا را نگاه کن ! او باعث شد حواسم پرت شود. و سپس پلیس رسید و همه چیز به خیر گذشت. خانم دردساز هم قبل از رسیدن پلیس پنجره را بسته و رفته بود.
مرجع : پایش
کلمات کليدی: آفتابگیری زن برهنه لب پنجره ، زن لخت لخت ، زن در خیابان ، لخت شدن زن باعث تصادف شد ، زن بدون لباس ، قوانین راهنمایی و رانندگی
>ساير عناوين سرويس عکس را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 91370