رییس شورای شهر تهران عنوان کرد
بررسی زمان بازگشایی خیابان 17 شهریور در شورا
 
تاریخ انتشار : جمعه ۵ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۴
Share/Save/Bookmark
 
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از بازگشایی موقت و آزمایشی خیابان 17 شهریور خبر داد و گفت: پس از بازگشایی این خیابان از محدوده صفا تا شهدا، از میدان امام حسین تا میدان خراسان حمل و نقل عمومی پاک ایجاد می شود.
 
 
بررسی زمان بازگشایی خیابان 17 شهریور در شورا
پایتخت، مهدی چمران با بیان اینکه علاوه بر مطالعات انجام شده یک نظر سنجی تخصصی خصوصی توسط کارشناسان شورای شهر انجام شد، اظهار کرد: پیشنهاد استفاده از حمل و نقل پاک داده شده و قرار است از اتوبوس های برقی یا انواع دیگر اتوبوس‌های پاک همچون هیبریدی و باتری در این خط استفاده شود.
وی به شکایات مردمی در پی حضور معتادان در این خیابان اشاره کرد و افزود: پس از بیان این شکایات طی انجام مطالعات کارشناسی و برگزاری جلسات بسیار، نتایج به دست آمده منجر به پیشنهادی مبنی بر بازگشایی موقت محدوده صفا تا شهدا شد.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه هفته آینده این موضوع را در دستور جلسه خواهیم آورد، چرا که نتیجه آن در شورا باید تصویب و به تایید اعضا برسد، خاطر نشان کرد: پس از ارائه این مسئله در شورای شهر ، زمان بازگشایی آن نیز بررسی خواهد شد .
بنابر اعلام سایت تهران سما، چمران با اظهار امیدواری پیرامون بازگشایی این خیابان عنوان کرد: بر اساس تحقیقات صورت گرفته، امکان رفع مشکلات با بازگشایی خیابان 17 شهریور و تردد وسایل نقلیه بسیار زیاد است و همچنین این اقدام می تواند کاهش معضلات و ناهنجارهای اجتماعی آن محدوده را در پی داشته باشد.
کلمات کليدی: عبور خودرو از 17 شهریور ، بازگشت خیابان 17 شهریور به حالت قبل ، کار و کاسبی در خیابان 17 شهریور ، بازارچه و پاساژ ، شکایت کسبه محل از بستن خیابان ، شورای شهر تهران خیابان 17 شهریور را باز میکند
>ساير عناوين سرويس شهری را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 90848