شاهکار جدید از شهرداری تهران
فروش یک پارک 26 ساله‌ در خیابان جردن!
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۷
Share/Save/Bookmark
 
یک عضو شورای شهر با ابراز نگرانی نسبت به مسائل زیست‌محیطی تهران گفت: اخیرا پارک 26 ساله ای در خیابان جردن به فروش رسیده است.
 
 
به گزارش سرویس شهری پایتخت، در اين خبر آمده،‌ احمد حکیمی پور در اینستاگرام خود نوشت: «امروز جلسه اي متفاوت داشتم. محمد درويش دوست داشتني و پرانرژي با همان ايده هاي خوبش ميهمانمان شده بود تا از دغدغه هاي مشتركمان براي صيانت از تهران صحبت كنيم. جلسه‌مان با كمي تاخير و در انتظار او شروع شد كه البته اين تاخير نه از جنس بهانه‌هاي اكثرمان با تكرار جمله "ترافيك بود" آغشته بود بلكه عدم امكان محلي مناسب براي استقرار دوچرخه اش در ورودي ساختمان شوراي شهر تنها دليلش بود كه خود فريادي بود بر آن كه در هر جايگاهي كه باشي هم به عنوان يك شهروند مي‌تواني #سه_شنبه_هاى_بدون_خودرو را تجربه كني و در صيانت از شهر خود سهيم باشي. 
 
آقاي مهندس حقاني و تعدادي از دوستان فعال ان جي او نيز حضور داشتند و تنها كلامي كه جاري ميشد نگراني مان نسبت به پايان يافتن ظرفيت زيست محيطي تهران و تخريب ميراث آن بود. اقاي درويش به انتقاد از رويكرد توسعه اي شهر بدون مطالعه پرداخت و مي‌گفت اي كاش در اين سالها به جاي ساخت پل‌هاي دو طبقه و تونل هايي گران به ايجاد بسترهاي ايمن براي دوچرخه سواري يا استفاده از حمل و نقل عمومي پرداخته شده بود و اين را خسراني جبران ناپذير براي تهران مي داند.
 
قرارمان شد همراهي و حمايت از يكديگر تا بتوانيم در كنار مردم به نجات تهران از هجوم سوداگران برج سازي بپردازيم، هر چند كه دقيقه اي قبل از همين جلسه بود كه آقاي حقاني با ناراحتي بسيار از هجوم ديگري البته اين بار با فروش پاركي ٢٦ ساله آن هم در خيابان جردن خبر مي‌داد و اين مصداقي بود بر آن كه بايد با جديت در انديشه صيانت از سرمايه‌هاي تهران بود. قرارمان آن شد تا ما هم در سه شنبه هاي بدون خودرو سهيم باشيم و اين اولين گام باشد.»
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان
کلمات کليدی: شهرداری تهران ، شورای شهر ، خیابان جردن
>ساير عناوين سرويس شهری را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 90734