قابلیت جدیدی که به اینستاگرام اضافه شد
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۰
Share/Save/Bookmark
 
از آخرین ویژگی‌هایی که به اینستاگرام اضافه شده است می‌توان به امکان زوم روی تصویر هنگام ضبط ویدئو به وسیله پینچ کردن انگشتان اشاره کرد.
 
به گزارش سرویس فناوری پایتخت، بعد از اضافه شدن قابلیت Stories که از نرم‌افزار Snapchat الهام گرفته شده بود، مسئولان اینستاگرام تصمیم گرفتند تا قابلیت‌های بیشتری را به این نرم‌افزار اضافه کنند.
قابلیت زوم روی تصویر به اینستاگرام اضافه شد

از آخرین ویژگی‌هایی که به اینستاگرام اضافه شده است می‌توان به امکان زوم روی تصویر هنگام ضبط ویدئو به وسیله پینچ کردن انگشتان اشاره کرد. در نرم‌افزار اسنپ‌چت شما باید انگشت خود را روی دکمه ضبط تصویر نگه دارید تا ویدئوی شما شروع به ضبط کند. اما در اینستاگرام اینگونه نیست و انگشتان شما کاملا آزاد هستند تا بتوانید روی تصاویر در حال ضبط، زوم کنید.

قابلیت دیگری که به اینستاگرام اضافه شده است، امکان سوییچ کردن بین دوربین جلو و پشت دیوایس است که به وسیله دوبار ضربه زدن به قسمت بالایی صفحه نمایش محقق می‌شود.

در کنار این دو ویژگی، بسیاری از باگ‌های نرم‌افزار نیز برطرف گردیده و بهبودهایی نیز در زمینه پردازش عملیات نرم‌افزاری صورت گرفته است تا روند بارگذاری قسمت Stories با سرعت بیشتری انجام پذیرد.

به روزرسانی این نرم‌افزار هم‌اینک برای سیستم عامل‌های iOS و اندروید در دسترس است.
مرجع : آی تی رسان
کلمات کليدی: اینستاگرام
>ساير عناوين سرويس دانش و فناوری را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 90071