اکرمی در گفت‌وگو با پایتخت:
برخی اصولگرایان می‌خواهند همه قدرت و همه توان مالی دست خودشان باشد
بخش اول
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰
Share/Save/Bookmark
 
جمعی از اصولگرایان متدین و عاقل و ملی‌گرا هستند مثل رئیس محترم مجلس اما عده دیگر کسانی هستند که به معنایی تمامیت خواه می‌باشند. می‌خواهند همه قدرت و همه توان مالی در اختیار خودشان باشد. از این جهت این برنامه ها را به راه می اندازند، کنسرت لغو می‌کنند و به دولتمردان بی‌احترامی می‌کنند.
 
 
اکرمی: برخی اصولگرایان می‌خواهند همه قدرت و همه توان مالی دست خودشان باشد
عارف به شایعات پایان داد
سیدکاظم اکرمی در رابطه با اختلاف افکنی میان اصلاح طلبان و دولت گفت: افرادی که در جبهه اصولگرایان تند و رادیکال قرار دارند دائما شایعاتی مبنی بر اختلاف بین آقای عارف و رئیس‌جمهور مطرح می‌کنند و اینکه آن ها از طریق رسانه های خود دائما یک پیام را می‌خواهند برسانند که اصلاح طلبان از روحانی عبور خواهند کرد که البته آقای عارف طی چند روز گذشته به این شایعات پایان داد. ممکن است که اصلاح طلبان به آقای روحانی در بعضی از حوزه ها نقد داشته باشند اما این به معنای عبور از روحانی نخواهد بود.

می‌خواهند با لغو کنسرت، جو را متشنج کنند
به گزارش
پایتخت، وی در رابطه با بی احترامی های صورت گرفته به شخص رئیس جمهور گفت: هدف این افراد که به صورت های گوناگون علیه آقای روحانی برنامه ریزی می‌کنند و به نوعی با لغو کنسرت ها تلاش دارند جو را بر علیه دولت متشنج کنند، دستیابی دوباره به منافع و قدرتی بوده که این طیف از دست دادند. عده ای که همه قدرت را در اختیار داشتند با آمدن دولت روحانی قسمت بسیار زیادی از این قدرت را از دست داده اند به همین خاطر از دولت ناراحتند. تمامیت خواهی این افراد باعث شده تا فضای  کشور امروزه به نفع دولت نباشد، در این دولت بعضی از دوستان اصولگرا هم حضور دارند و مشغول به فعالیت هستند این دولت تا حدودی فراجناحی عمل کرده است و سعی کرده تمامی گروه‌های سیاسی را در کابینه خود انتخاب کند اما با همه این‌ها بازهم برخی از افراد به دلیل تمامیت‌خواهی که دارند حتی این را هم نمی‌خواهند.

برخی اصولگرایان همه چیز را می‌خواهند
وزیر اسبق آموزش و پرورش در ادامه گفت: اصولگرایان دو عده هستند، یک عده افرادی که مردمانی متدین، فهمیده، عاقل و ملی‌گرا هستند، منافع مردم و کشورشان را به منافع جناحی و گروهی ترجیح می‌دهند امثال آقای لاریجانی رئیس محترم مجلس و جمع زیادی از اصول گرایان که ما هم احترام زیادی برایشان قائل هستیم اما عده دیگر کسانی هستند که به معنایی تمامیت خواه می‌باشند. می‌خواهند همه قدرت و همه توان مالی در اختیار خودشان باشد. از این جهت این برنامه ها را به راه می اندازند. ضمنا دولت یازدهم مگر چقدر قدرت دارد؟ نهادها و سازمان های مختلفی هستند که از لحاظ توان مالی و غیره از دولت هم بالاترند، دولت چیز زیادی هم دستش نیست، اما این آقایان حتی این مقدار را هم می خواهند که دست خودشان باشد و به این هم راضی نیستند.
کلمات کليدی: اصولگرایان ، اصلاح طلبان ، لغو کنسرت ، مجلس ، دولت ، سپاه ، عارف ، روحانی ، اکرمی
>ساير عناوين سرويس سیاست را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 89651