پایتخت بررسی می کند؛
احمدی نژاد استکبار ستیز یا استکبار دوست!
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۱
Share/Save/Bookmark
 
اینکه چرا احمدی نژاد به اوباما نامه نوشته است به خودی خود قطعا امر مهمی نخواهد بود٬ موضوعی که جالب توجه است اینکه چطور احمدی نژاد که استکبار ستیز بود علاقه‌مند به رابطه، مذاکره و سرمایه‌گذاری در آمریکا شده است!
 
 
احمدی نژاد استکبار ستیز یا استکبار دوست!
مرد بهاری که هنوز حضورش در انتخابات ریاست جمهوری با حرف ها و حدیث های فراوانی روبرو است سعی دارد تا با کارهای جنجالی که از او به یاد داریم خود را بر سر زبان ها بیاندازد٬ تاکتیک احمدی نژاد سروصدا کردن است٬ هدف او از سفرهای استانی و همین نامه اخیرش به اوباما نشانگر همین موضوع است٬ او می خواهد خود را بر سر زبان ها بیاورد و با سروصداهایی که می کند خود را به اصولگرایان تحمیل کند٬ با آنکه قسمتی از بدنه اصولگرایان از حضور او استقبال می کنند ولی بعید به نظر می رسد که تصمیم گیرندگان اصلی این جناح بر روی رئیس جمهور سابق به اجماع برسند.


به گزارش سرویس سیاسی
پایتخت٬ هرچه به انتخابات بیشتر نزدیک می شویم خبرهای بیشتری را درباره این مرد می شنویم٬ این خبرها از همان جنس خبرهای عجیب و غریب احمدی نژادی است٬ اصلا هنر او همین است که کارهای عجیب و غریب کند او هنوز سودای پیروزی را در سر می پروراند٬ هنوز در این اندیشه است که مهم ترین رئیس جمهور تاریخ سیاسی ایران است٬ حضور دوباره او در صحنه سیاست ایران اتفاقا بسیار پسندیده است٬ او باید بیاید تا بفهمد که اندیشه هایش توخالی است٬ تا بداند که تکیه بر اوهام و تخیلات چه تبعاتی دارد. البته رقابت او با روحانی هم می تواند در نوع خود جالب باشد چنانچه که توسط شورای نگهبان تائید صلاحیت شود٬ روحانی به خوبی با تاکتیک ها و رفتارهای پوپولیستی احمدی نژاد آشناست و خوب می‌داند که چطور با این مرد وارد میدان بحث بشود تا او را با چالش روبرو کند.


نامه احمدی نژاد به اوباما

احمدی‌نژاد قصد دارد همچنان و به هر طريقی خودش را در رسانه‌ها مطرح كند. در اين وضعيت بی‌توجهی رسانه‌های اصولگرايی مانند فارس، تسنيم، مشرق، و برخی از رسانه‌های اصولگرا نسبت به اين تمايل احمدی‌نژاد به ديده شدن، بی‌اهميت نيست.

 
اینکه چرا احمدی نژاد به اوباما نامه نوشته است به خودی خود قطعا امر مهمی نخواهد بود و خالی از اهمیت و ارزش است٬ موضوعی که جالب توجه است اینکه چطور احمدی نژاد که استکبار ستیز بود علاقه‌مند به رابطه و مذاکره با آمریکا شده است! با اين وجود از آنجا كه اين نامه نشان می‌دهد او درحالی كه در مجامع عمومی ژست‌های استكبارستيزانه می‌گرفت، علاقه‌مند به برقراری رابطه و سرمایه‌گذاری در آمريكا بود و این نمی‌تواند بی‌اهميت باشد.
کلمات کليدی: احمدی نژاد ٬ اصول گرایان ٬ روحانی ٬ اصلاح طلبان
>ساير عناوين سرويس سیاست را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 88866