امام را همانگونه که بود، معرفی کنیم
حسن افکار
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۵
Share/Save/Bookmark
 
اینجاست که باید کسانی که از دوران مبارزه با امام همراه وهمگام بودند مانند مقام معظم رهبری یا ایت الله هاشمی رفسنجانی و دیگر شاگردان ایشان و هم چنین موسسه تنظیم و نشر آثار امام با مدیریت یادگار ایشان که الحمدلله خلقا و خلقا و علما و صفتا به جد گرامی خود اشبه الناس هستند، مانع تحریف امام باشند.
 
 
امام خمینی (ره)
سرویس سیاسی پایتخت، اقدام صدا وسیما در دعوت یادگار امام (سلام الله علیه)در ایام ارتحال ایشان اقدامی بسیار پسندیده و قابل تقدیر بود. ان شا الله که در دوران مدیریت جدید صدا وسیما شاهد ادامه این نوع اقدامات باشیم. حضرت امام سلام الله علیه به عنوان بنیان گزار حکومتی دینی در اواخر قرن بیستم میلادی نظامی را بنیان نهاد که این نظام توانست به موفقیت های قابل توجه و چشمگیری برسد.

آنچه که امروز برهمگان روشن است این است که تمامی جریانات سیاسی کشور خود را راهرو و پیرو اندیشه ها وافکار امام می دانند. اهمیت خط امام و اندیشه امام خمینی چیزی است که نمی‌توان منکر ان شد. امام در جایی می فرمایند: (اگر اسلام عزیز و جمهوری اسلامی نو پا به انحراف کشیده شوند و سیلی بخورد و به شکست منتهی شود، خدای نخواسته اسلام برای قرن ها به طاق نسیان سپرده می‌شود) صحیفه امام ج18ص5 اما چیزی که امروز مهم است حفظ نظام وابستگی اشکاری به شخص امام سلام الله علیه دارد و دکترین اندیشه های امام پایه های فکری جمهوری اسلامی می‌باشد ولی نکته قابل توجه این است که جریاناتی سعی در تحریف اندیشه امام و خط امام دارند.
ان چه که امروز در راستای خط اصیل امام اهمیت خاصی دارد جلوگیری از تحریف شخصیت ایشان ومعرفی ایشان ان گونه که بودند به جامعه فعلی ماست.

معرفی امام آن گونه که بودند و هستند آن امامی که جامعه ایران را که زجر کشیده ظلم و ستم بودند از ورطه هولناک خارج و با تاسیس حکومت اسلامی مژده زندگی خوب توامان با ازادی، استقلال سربلندی و پیشرفت عالیه را به مردم داد. امامی که بر جمهوریت نظام همانگونه تاکید داشت که بر اسلامیت ان اصرار داشت. امامی که در سیره و عملش مردم دارای جایگاه والایی هستند و صاحبان این حکومت و ولی نعمتان نظام هستند. اینجاست که باید کسانی که از دوران مبارزه با امام همراه وهمگام بودند مانند مقام معظم رهبری یا ایت الله هاشمی رفسنجانی و دیگر شاگردان ایشان و هم چنین موسسه تنظیم و نشر آثار امام با مدیریت یادگار ایشان که الحمدلله خلقا و خلقا و علما و صفتا به جد گرامی خود اشبه الناس هستند و ایشان هم در دوره نوجوانی در کنار امام و هم به بعد مطالعات عمیق در سیره امام داشتند والحمدلله صاحب نظر هم هستند مانع تحریف و دستبرد به خط فکری و اندیشه امام سلام الله علیه شوند.
کلمات کليدی: سایت پایتخت ، سیاست ، مردم ایران ، امام خمینی ، سالگرد رحلت امام
>ساير عناوين سرويس سیاست را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 81131