مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از رفع دوفساد مالی در صندوق با کمک دستگاه قضایی خبرداد و گفت: از سه تخلف بزرگی که انجام شده بود توانستیم دو فساد را رفع و دو زمین را به اموال صندوق بازگردانیم.
پیگیری فساد مالی درصندوق بازنشستگان/ بازپس‌گیری ۲ زمین از متخلفان
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۰
Share/Save/Bookmark
 
 
پیگیری فساد مالی درصندوق بازنشستگان/ بازپس‌گیری ۲ زمین از متخلفان
 
محمود اسلامیان در گفتگو با پایتخت در مورد تخلفات و فسادهای مالی که در گذشته از اموال صندوق انجام شده بود، گفت: در سال گذشته از سه تخلف بزرگی که انجام شده بود توانستیم دو تخلف را رفع و با کمک دستگاه‌ قضایی و دادستانی، اعتباری که در خرید زمینها اختلاس شده بود را به صندوق برگردانیم.
وی با اشاره به اینکه دو زمین بزرگ توسط دو فرد سودجو تملک شده بود، گفت: یکی از آنها پنج هزار متر در نوبنیاد و دیگری ۱۲ هزار متر بود که این زمین‌ها را با قیمت بسیار پایین اجاره و یا فروخته بودند.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اینکه با کمک دادستان تهران، این دو زمین به ما برگشت، گفت: ارزش آنها ۳۵۰ میلیارد تومان است در حالی که حدود ۵۰ میلیارد فروخته شده بود و در اواخر سال گذشته این زمین‌ها به ما بازگردانده شدند.
اسلامیان از یک فساد بزرگ دیگر خبر داد و گفت: تخلف دیگری در پتروشیمی جم به ارزش ۱۲۰ میلیون دلار بود که تاکنون توانستیم با اقدامات انجام شده، ۳۰ درصد آن را بازگردانیم و برای مابقی تخلف نیز تمام تلاش و پیگیریهای لازم را انجام خواهیم داد تا اموال بازنشستگان به آنها بازگردانده و در جهت ارائه خدمات به آنها هزینه شود.
کلمات کليدی: باز پس گیری .فساد مالی
>ساير عناوين سرويس جامعه را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 75071