نیکنام حسین پور (مشاور توسعه و منابع معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) از اختصاص یارانه 12 میلیارد تومانی به عنوان بن کتاب به دانشجویان و طلاب کشور در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.
اختصاص یارانه 12 میلیارد تومانی نمایشگاه کتاب تهران به دانشجویان
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۴
Share/Save/Bookmark
 
 
 
به گزارش پایتخت، نیکنام حسین‌پور  در این باره گفت: ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت یارانه خرید کتاب در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست و ششم فروردین ماه آغاز می‌شود.
 حسین پور با بیان اینکه بن دانشجویی در نمایشگاه کتاب تهران به دانشجویان سراسر کشور توزیع می‌شود، افزود: یارانه‌ی اختصاص یافته به دانشجویان در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران با توجه به تعداد دانشجویان هر استان به شکل عادلانه‌ای تقسیم‌بندی می‌شود تا شهرستان‌های محروم که به نمایشگاه کتاب حداقل دسترسی را دارند،  بتوانند از سهمیه دانشجویی در نمایشگاه کتاب ببرند.
وی با اشاره به زمان ثبت‌نام دانشجویان جهت دریافت بن دانشجویی در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، گفت: ثبت نام از تاریخ 26 فروردین ماه و از طریق مراجعه به سایت www.bon.tibf.ir   آغاز می‌شود. تعداد ثبت‌کنندگان با هماهنگی وزارت علوم تحقیقات و فناوری مشخص می‌شود و بعد از مراحل ثبت نام کارت‌های سهمیه دانشجویی با کمک بانک شهر به عنوان بانک عامل به دانشجویان توزیع می‌شود.
مشاور توسعه و منابع معاونت امور فرهنگی افزود: از کلیه دانشگاه‌ها و مراکز علمی تقاضا می‌شود به منظور قرار گرفتن نام دانشجویان خود در پایگاه ثبت نام نمایشگاه تا تاریخ 26 فروردین ماه نسبت به ارسال مستندات دانشجویان اقدام کنند.
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.  
کلمات کليدی: اختصاص یارانه 12 میلیارد تومانی نمایشگاه کتاب تهران به دانشجویان
>ساير عناوين سرويس فرهنگ و هنر را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 74499