احوالپرسی تلفنی وزیر بهداشت با استاد آواز ایران
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۶
Share/Save/Bookmark
 
وزیر بهداشت در کانال تلگرامی‌اش به احوالپرسی از استاد شجریان که اکنون دچار کسالت است اشاره کرد و در این پست تلگرامی نوشت: امروز در تماسی تلفنی با استاد شجریان ضمن تبریک سال نو، جویای احوالشان شدم. روحیه ایشان بسیار خوب و صدایشان مثل همیشه با صلابت، پر توان و سرحال بود.
 
 
سرویس سلامت پایتخت ؛ متن این پیام به این شرح است:

 

« امروز در تماسی تلفنی با استاد شجریان ضمن تبریک سال نو، جویای احوالشان شدم. روحیه ایشان بسیار خوب و صدایشان مثل همیشه با صلابت، پر توان و سرحال بود.

 

از اینکه خبر سلامتی شان را از خودشان می‌شنیدم خوشحال شدم و لازم دیدم به دلیل دوستی دیرینه و ارادت به ایشان و با اطلاع دقیق از وضعیت سلامتی شان و ارتباط با خانواده استاد در طول دو سال گذشته، یاد آور شوم که ان شاءلله ایشان در دو تا سه ماه آینده به کشور باز می گردند و پزشکان متخصص ایشان اقدامات مورد نیاز و باقیمانده را پی خواهند گرفت.

 

وظیفه خود می دانم به عنوان یک دوست، یک ایرانی و یک علاقمند به آثار ایشان و نیز به دلیل مسئولیتم در دولت، در خصوص هر گونه حمایت برای تسریع در درمان و بهبودی ایشان ازهیچ کوششی مضایقه نکنم.

 

بحمدالله همانطور که در پیام نوروزی استاد آواز ایران هم آمده بود، ایشان امیدوار و با نشاط، بهار امسال را نیز با شادابی و طراوت آغاز کرده اند. ما نیز همچون سایر دوستداران صدای ماندگار استاد شجریان، امیدواریم به زودی زود استاد را روی صحنه ببینیم و طنین این صدای ماندگار دل های بهاری ملت ما را طراوتی دوچندان ببخشد.»

کلمات کليدی: وزير بهداشت درمان و آموزش پزشکي
>ساير عناوين سرويس سلامت و زیبایی را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 72479