نویسنده «کیمیا» ابراز امیدواری کرد،
تاثیر انتخابات بر حل مشکلات مالی صداوسیما
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۲
Share/Save/Bookmark
 
مسعود بهبهانی‌نیا که پس از مجموعه «کیمیا» مدتی است مشغول نگارش یک سریال تاریخی جدید است، تولید این مجموعه در سال آینده را منوط به حل مشکلات مالی سازمان صداوسیما دانست. او ابراز امیدواری کرد که با برگزاری انتخابات اخیر، اتفاقات خوبی در این زمینه بیفتد.
 
 
صداوسیما
سرویس فرهنگی پایتخت، این نویسنده درباره‌ی نگارش سریال تاریخی «صبح نزدیک است» که قرار است در 30 قسمت ساخته شود،‌ گفت: طراحی اولیه این مجموعه انجام شد و اکنون مشغول نگارش سناریو هستیم. قسمت‌های پایانی فصل اول به‌زودی نگارشش به پایان می‌رسد و فصل دوم را آغاز می‌کنیم. این مجموعه قرار است در سه فصل روایت شود که فصل اول مربوط به سال 1332 می‌شود.
وی توضیح داد: همه چیز به بودجه و حل شدن مساله مالی سازمان صداوسیما بستگی دارد که آیا این مشکلات مالی حل می‌شود یا خیر. اگر این گره باز شود خیلی از اتفاقات ممکن است بیفتد. امیدوارم با انتخابات اخیر مجلس خبرگان و شورای اسلامی اتفاقات اقتصادی خوبی بیفتد تا بتوانیم گذشته‌مان را جبران کنیم.
بهبهانی‌نیا سپس درباره‌ی تولید سریال تاریخی «صبح نزدیک است» تاکید کرد که برای تولید عجله‌ای نیست.
وی خاطرنشان کرد: برای پایان نگارش این سریال عجله‌ای نداریم؛ چراکه در حال حاضر دورنمایی برای تولید این سریال نداریم. پیش از این قرار بود این سریال برای تابستان 95 ساخته شود اما تا زمانی که بودجه نباشد سرعت و شتاب هم نخواهد بود، بنابراین با آرامش و تمرکز بیشتری متن این سریال را نگارش می‌کنیم تا به موقع در زمان خود تولید شود.
نویسنده سریال‌های «خاک سرخ»، «نرگس» و «ترانه مادری» در پایان درباره‌ی قصه سریال تاریخی «صبح نزدیک است» گفت: قصه «صبح نزدیک است» خانوادگی است ولی در بستر تاریخ، ما زندگی خانوادگی یکسری شخصیت‌ها را روایت می‌کنیم که برایشان اتفاقات تاریخی پیش می‌آید.

 
کانال پایتخت را دنبال کنید تا جدیدترین اخبار سیاسی و شهری را بخوانید:
https://telegram.me/paytakhtpress1

 
کلمات کليدی: صدا و سیما ، بودجه ، انتخابات
>ساير عناوين سرويس فرهنگ و هنر را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 69380