اختصاصی پایتخت:
حلقه ازدواج پدر و مادر در شکم نوزاد/عکس
مترجم: جعفری
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۰
Share/Save/Bookmark
 
 
 
حلقه ازدواج در شکم نوزاد
سرویس عکس پایتخت، به گزارش CNN زوجی  بعد از مدت ها حلقه ی ازدواج خود را از عجیب ترین مکان موجود پیدا کردند!!!!
شما هرگز نمی‌توانید مکان نهایی شئ مفقود شده را حدس بزنید! یک زن اهل سیاتل، که حلقه ی ازدواج خود را گم کرده بود، بلاخره موفق به یافتن آن شد.
اما واقعا چه کسی مقصر بود؟
بله، کودک چهارده ماهه.
 پزشکان، حلقه را در روده ی کودک میدا کردند. بعد از هشت ساعت تحت نظر بودن، بلاخره کودک مرخص شد و پدر و مادر باید صبر کنند تا طبیعت، کار خودش را انجام دهد.
به گفته مادر کودک، به ما اجازه داده شد که به خانه برویم، اگر حلقه در دو هفته به طور طبیعی از بدن کودکمان خارج نشد باید برای جراحی به بیمارستان برگردیم.
بعد از خروج از بیمارستان، خانواده رسما شروع به تحت نظر گرفتن کودک کردند. پدر در پستی نوشت: زن، شوهر و دوبچه دیگر لحظه به لحظه بر کودک نوپا نظارت میکنند.
زن و شوهر، پوشک بچه را مثل یک پروژه علمی دانشگاهی بازرسی میکنند به انید آنکه حلقه را پیدا کنند!!!
بعد از بررسی های متعدد بلاخره این زوج موفق به یافتن حلقه شدند و البته عکس نه چندان مناسبی برای اثبات یافتن آن منتشر کردند!!
به گفته پدر، خداروشکر که کودک نوپا در طی عبور حلقه از روده اش هیچگونه ناراحتی ای از خود نشان نداد. و البته از مردم خواست که آنها را درک کنند. چون این بچه ی سوم آنهاست و معمولا بچه های سوم،'خودشان بزرگ میشوند!!!
اکثر والدین باید این را بدانند که بلاخره کودکان همه چیز را در دهان خود میگذارند،  و گذاشتن اسباب بازی ها و اشیاء ریز و کوچک در دسترس آنها کار بسیار خطرناکی است. البته به گزارش مرکز مطالعات و پیشگیری بیماری ها، این مساله که کودکان هر چیزی را میبلعند بسیار طبیعی بوده و بخشی از تکامل آنها به حساب می آید و این وظیفه والدین است که همه چیی را کنترل کنند. پزشکان متخصص اطفال میگویند که کودکان برای کشف اشیاء اطراف خودشان، همه چیز را در دهان خود میگذارند و والدین باید تا دو الی سه سالگی مراقب باشند تا کودکان آنها دچار مشکل نشوند.

کلمات کليدی: حلقه ازدواج در روده نوزاد
>ساير عناوين سرويس عکس را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 63879