تصاویر «فراموش نشدنی» سال 2015 به روایت تارنمای آمریکایی
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۰
Share/Save/Bookmark
 
پایگاه اینترنتی «بیزنس اینسایدر» تصاویری «فراموش نشدنی» از وقایع سال 2015 منتشر کرده است که مذاکرات هسته ای ایران و گروه پنج به علاوه یک، یکی از موضوع های آن را تشکیل می دهد.
 
 
ظریف، پس از توافق هسته‌ای
به گزارش پایتخت، این تارنمای آمریکایی نوشت:
گروه پنج به علاوه یک و ایران در ژوییه 2015 (تیر 94) مذاکرات هسته ای را پایان دادند. این پایگاه اینترنتی در این ارتباط عکسی از «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه کشورمان را در بالکن هتل کوبورگ محل برگزاری مذاکرات در وین منتشر کرده است.(تصویر شماره 1) 
-دیدار «باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا با «رائول کاسترو» همتای کوبایی وی و دست دادن آنها در جریان نشست دو جانبه ای که در حاشیه نشست سران آمریکایی لاتین در شهر پاناما در تاریخ 11 آوریل (22 فروردین) برگزار شد.(شماره 2)


-«آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان در حاشیه نشست گروه هفت در 8 ژوئن (18 خرداد) درباره افزایش تحریم های اقتصادی روسیه مذاکره کردند.(شماره 3)
آمریکا و همپیمانان غربی آمریکا به بهانه مداخله نظامی مسکو در اوضاع شرق اوکراین تحریم هایی را علیه این کشور وضع کرده اند. مقامات روس بارها چنین اتهامی را رد کرده اند.

- «ایلان کردی» کودک سه ساله سوری که انتشار تصاویری از پیکر بی جان او در نزدیکی ساحل ترکیه توجهات را به هزینه انسانی ناشی از بحران پناهندگان و آوارگان جلب کرد. موج های سنگین دریایی همچنین جان برادر 5 ساله و مادر او را گرفت. (شماره 4)


پدر ایلان به مناسبت ایام کریسمس از کشورهای جهان خواست درهای خود را به روی آوارگان سوری باز کنند.
- کشورهای اروپایی به منظور جلوگیری از هجوم آوارگان و پناهجویان تدابیر کنترل مرزی و از جمله بستن مرزها را آغاز کردند. تصویر دختر بچه مهاجری که با ممانعت پلیس مقدونیه از ورود مهاجران در مرز با یونان اسباب بازی خود را در آغوش گرفته است. (شماره 5)


-تصویری از مردی که به منظور ابراز همبستگی با حملات حملات تروریستی به دفاترهفته نامه طنز شارلی ابدو تصویری از یک قلم در دست داشت.(شماره 6)

کلمات کليدی: تصاویر دیدنی
>ساير عناوين سرويس عکس را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 56837