در صحن علنی اتفاق افتاد؛
اخطار علیرضا دبیر درباره گودبرداری غیراصولی
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۵
Share/Save/Bookmark
 
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران امروز در صحن علنی شورا درباره ریزش مدرسه دکتر هشترودی به دلیل گودبرداری غیراصولی یک مسجد در جوار این مدرسه هشدار داد.
 
به گزارش پایتخت ،علیرضا دبیر با اشاره به اینکه شهرداری در توافق انجام شده با زمین شهری این زمین را به هیات امنای یکی از شهرستان های ایران واگذار می کند؛ اظهار داشت: هیات امنا قرار بوده پول ساخت مسجد را تامین کنند اما متاسفانه بعد از گودبرداری غیراصولی انجام شده این پروژه به حال خود رها شده و هر لحظه خطر ریزش مدرسه وجود دارد.
وی اضافه کرد:‌من نامه ای برای آقای چمران و آقای قالیباف ارسال کردم و درباره خطر ریزش مجتمع فرهنگی آموزشی دکتر هشترودی در منطقه ۲ شهرداری تهران که ۶۰۰ بچه را برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کرده اند هشدار دادم.
علیرضا دبیر از کمیسیون عمران و کمیسیون نظارت درخواست کرد برای بازدید از این پروژه به منطقه ۲ شهرداری تهران مراجعه کنند. وی تاکید کرد:‌ در بازدید میدانی از این منطقه که متاسفانه شهردار و قائم مقام نیز حضور نداشتند و منطقه معاون عمرانی نیز نداشت؛ پیمانکار این مسجد نگران ریزش گود بود اما پولی برای استحکام دیواره گود نداشت.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه ادامه داد: البته در بازدید از منطقه ۵ با اتفاق خوبی مواجه شدیم که باید از عملکرد این منطقه تشکر کنیم. منطقه ۵ موفق شده با یک تخلف ۴۰ ساله در امام زاده داوود مقابله کند و مردم محله کن از شورا و شهرداری برای این عملکرد ممنون بودند.
کلمات کليدی: علیرضا دبیر،گودبرداری غیراصولی،ریزش مدرسه ،ه دکتر هشترودی،شورای شهر ،اخبار شهری،پایتخت
>ساير عناوين سرويس دانش و فناوری را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 32562