یک تحلیل/
پهلوانان چه سرنوشتی را برای سال آتی پایتخت رقم می زنند؟
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۳۱
Share/Save/Bookmark
 
عده ای به دنبال ناکارآمد نشان دادن ۲ دوره گذشته و معرفی فردی جدید هستند عده ای نیز به فکر احیای مهدی چمران هستند عده ای نیز به فکر بازگشت مسجد جامعی هستند.
 
 
شورای شهر تهران
پایگاه خبری پایتخت :به گزارش پایتخت درحالی به انتخابات هیات رییسه شورای شهر تهران نزدیک
آنچه که واضح است اصلاح طلبان در خوشبینانه ترین حالت ۱۳ رای دارند به شرطی که دنیامالی هم رای خود را به سبد مسجدجامعی بریزد
می شویم که نجواهای گوناگون در این حوزه به گوش می رسد.عده ای به دنبال ناکارآمد نشان دادن ۲ دوره گذشته و معرفی فردی جدید هستند عده ای نیز به فکر احیای مهدی چمران هستند و عده ای نیز به فکر بازگشت مسجد جامعی.

گروه اول که سخن از عبور از مسجد جامعی و چمران می زنند سودای ریاست دنیامالی را در سر دارند این گروه که بیشتر به شهرداری تهران نزدیک هستند و تقریبا ۵ تا ۶ نفر هستند که فارغ از تمایلات جناحی علی رغم عضویتشان در فراکسیون های شورا نهایتا رایشان را با نظر شهرداری به سبد خواهند انداخت.

اما اصولگرایان علی رغم اختلاف سلیقه های گوناگون به روند اداره شورا ظاهرا
اصولگرایان ۱۴ رای قطعی دارند که قطعا به چمران رای خواهند داد
بر سر مهدی چمران به اتفاق نظر رسیده اند . حافظی رییس کمیسیون سلامت شورا از منتقدان جدی ریاست چمران است اما به اصول تشکیلاتی پایبند است و به تصمیم جمع قایل است. در آن سو اصلاح طلبان می گویند معرفی کسی جز مسجد جامعی باعث انشقاق در بین آنها خواهد شد و ناچارند مسجدجامعی را به عنوان گزینه ریاست معرفی کنند اما آنچه که واضح
۴ ورزشکار تعیین کننده هستند که در یک سال آتی چه کسی به شورای پایتخت نشیان ریاست کند
است اصلاح طلبان در خوشبینانه ترین حالت ۱۳ رای دارند به شرطی که دنیامالی هم رای خود را به سبد مسجدجامعی بریزد. 

به گزارش پایتخت از سوی دیگر اصولگرایان ۱۴ رای قطعی دارند که قطعا به چمران رای خواهند داد.در این بین ۴ ورزشکار تعیین کننده هستند که در یک سال آتی چه کسی به شورای پایتخت نشیان ریاست کند. ورزشکارانی که سال اول مسجدجامعی و سال دوم چمران را رییس شورا کردند باید منتظر ماند و دید پهلوانان چه سرنوشتی را برای تهرانی های رقم می زنند.
کلمات کليدی: ورزشکاران شورای شهر/علیرضا دبیر/حسین رضازاده/عباس جدیدی/هادی ساعی
>ساير عناوين سرويس سیاست را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 28733