ساید واک راه اندازی می شود
پروژه جدید گوگل در حوزه مدیریت شهری
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۱
Share/Save/Bookmark
 
گوگل که به اجرای پروژه های عجیب و جذاب علاقه دارد این بار پس از سیستم کنترل اتومبیل های بدون راننده و ژاکت های هوشمند، پروژه ای عظیم به نام ساید واک را در دست دارد.
 
 
پروژه گوگل در حوزه مدیریت شهری
به گزارش پایتخت، شرکت گوگل اعلام کرده که می خواهد پروژه ای عظیم با نام ساید واک را راه اندازی کند که در آن شهروندان آمریکایی و یا اتباع خارجی که می خواهند در این کشور زندگی کنند بتوانند اطلاعات نسبتا جامعی از شهر مورد سفر یا اقامت خود به دست آورند.

دن دکتروف، مدیر این پروژه و معاون سابق شهردار نیویورک در باره این پروژه می گوید: با راه اندازی این پروژه شما به راحتی می توانید آمار به روز از بسیاری از آیتم های شهری هر یک از شهر های آمریکا مانند سطح و استاندارد های زندگی، میزان رفاه و هزینه های زندگی، موقعیت ها شغلی و وضعیت حمل و نقل آن شهر اطلاعات کسب کنید.
 
او می گوید این پروژه هم به مدیران شهری جهت بهبود نحوه مدیریت خود کمک می کند و هم به مردم. به عنوان مثال کسی که می خواهد برای نخستین بار وارد یک شهر شده و در آنجا اقامت کند، این برنامه به او کمک می کند تا از اطلاعات و چگونگی وضعیت حمل و نقل آن شهر اطلاعات مفیدی کسب کند و بهتر تصمیم بگیرد. به همین ترتیب این برنامه می تواند به شما کمک کند تا از بسیاری از فاکتور های شهری که بر زندگی شما تاثیر می گذارند اطلاعات مفید کسب کنید.
کلمات کليدی: پروژه گوگل در حوزه مدیریت شهری،پروژه ساید واک
>ساير عناوين سرويس دانش و فناوری را در اين صفحه مشاهده کنيد<
کد مطلب: 16813